MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 13163232
nr 1316 3232
Serveringsvagn
Böjträ. Längd: 49 cm. Djup: 39 cm. Höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:47:11
300 kr
400 kr
500 kr